Certyfikowany trener Orma System
"Nie trafiłem do kosza podczas całej mojej kariery ponad dziewięć tysięcy razy. Przegrałem niemal trzysta meczów. Dwadzieścia trzy razy to do mnie należało oddanie decydującego rzutu i nie trafiłem. Ponosiłem w życiu porażkę za porażką. I właśnie dlatego odniosłem sukces..."Michael Jordan

Certyfikacja ORMAsystem

CERTYFIKACJA ORMA SYSTEM

ORMAsystem jest to firma zajmująca się układaniem

kompleksowych programów treningowych, która jako jedyna na rynku polskim wprowadza zwartą, oraz metodycznie prawidłową koncepcje treningowo – dietetyczną – dostępną dla absolutnie każdego odbiorcy. Nie ma znaczenia czy trenujesz zawodowo, czy rekreacyjnie – programy dla Was przygotowywane są tak samo profesjonalne zarówno dla amatora, jak i zawodowca. Stanowią spójną całość, która w połączeniu z rzetelną realizacją Zawodnika/Klienta pozwoli uzyskać zamierzone cele.

Dlaczego ORMAsystem?

Pierwszy kontakt z firmą ORMAsystem (wcześniej ORMAsport) nawiązaliśmy w 2012 roku. Naszą znajomość rozpoczęliśmy od cyklu szkoleń - w pierwszej kolejności - z dietetyki i suplementacji, - w drugiej -  z przygotowania motorycznego sportowców. Imponowała nam niezwykła wiedza twórcy całej koncepcji i głównego szkoleniowca dr. Jacka Świata. Zdobyte informacje i metodologia pracy od razu przekuła się na sposób w jaki zaczęliśmy pracować ze swoimi podopiecznymi. Kompleksowe, szerokie a co najważniejsze indywidualne spojrzenie na Klienta/Zawodnika stało się nieodłącznym elementem tworzonego przez nas planu treningowo – dietetycznego. Takie podejście spowodowało wyższą jakość naszych usług, ale też zabierało zdecydowanie więcej czasu poświęcanego na przygotowanie programu.

I tutaj kryje się odpowiedź dlaczego i po co nam CERTYFIKACJA ORMAsystem?

W praktyce – trenerzy w dużej mierze skupieni na pracy personalnej, nie układają kompleksowych programów treningowych. Dzieję się tak z prostej przyczyny – nie mają na to czasu. I właśnie owa CERTYFIKACJA jest swoistego rodzaju pomocą i narzędziem dla trenera. Certyfikowany trener otrzymuje właściwy program dla prowadzonego zawodnika, który jednocześnie stanowi dla niego punkt odniesienia. Pracując na nim (dokonując bieżących modyfikacji) zapewnia zawodnikowi 100% efektywności i pewności prawidłowego treningu.

Ideą certyfikacji jest połączenie właściwego, kompleksowego i zarazem szczegółowego programu treningowego z właściwą realizacją pod okiem certyfikowanego trenera. Dzięki temu nasz zawodnik otrzymuje zawsze usługę na najwyższym poziomie.

Najważniejsze korzyści dla Klienta/Zawodnika

  1. Fachowa pomoc w doborze odpowiedniego programu udzielona przez Trenera Certyfikowanego.
  2. Konsultacje - służące lepszemu zrozumieniu programu (strefy tętna, opisy ćwiczeń, treningów, wytycznych dietetycznych itd).
  3. Uzyskanie kompleksowej usługi – zaplanowanego i realizowanego procesu treningowego.
  4. Możliwość bezpośrednich treningów z trenerem o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Certyfikowani trenerzy muszą mieć pełne kwalifikacje zawodowe i dodatkowo odbyć wszystkie szkolenia ORMAsystem.
  5. Pewność skutecznego treningu, a przez to efektywnego i bezpiecznego pod okiem specjalistów.