Certyfikowany trener Orma System
"Nie trafiłem do kosza podczas całej mojej kariery ponad dziewięć tysięcy razy. Przegrałem niemal trzysta meczów. Dwadzieścia trzy razy to do mnie należało oddanie decydującego rzutu i nie trafiłem. Ponosiłem w życiu porażkę za porażką. I właśnie dlatego odniosłem sukces..."Michael Jordan

Dieta na telefon – prowadzenie online

"DIETA NA TELEFON"

Program ten kierujemy do wszystkich osób - trenujących zawodniczo, rekreacyjnie lub w ogóle nie trenujących, którzy pragną w zdrowy sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe. Pomoże to – poczuć się lepiej, zrzucić zbędne kilogramy, a także znacząco wpłynie na osiągnięcie życiowej formy.

Ze względu na internetowy charakter współpracy, nie ma ograniczeń jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, gdyż prowadzenie Klienta odbywa się - ONLINE. Umożliwia nam to rewelacyjna aplikacja mobilna – tiqdiet, która maksymalnie ułatwi realizację programu, a dzięki swoim interaktywnym funkcjom pomoże również zmienić nawyki żywieniowe.

W ramach programu dietetycznego "DIETA NA TELEFON" Klient otrzymuje:

  • Ankietę do wypełnienia w wersji elektronicznej (na email) lub konsultację telefoniczną w celu zebrania niezbędnych informacji.
  • Indywidualnie przygotowany 7 dniowy jadłospis (aktualizowany indywidualnie przez trenera raz w tygodniu)
  • Dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej tiqdiet z wieloma funkcjami wspierającymi realizację wyznaczonych celów.
  • Zalecenia suplementacyjne (jeśli zajdzie taka potrzeba)
  • Stały kontakt z trenerem (w ramach aplikacji)

Cennik w ramach programu dietetycznego "DIETA NA TELEFON" kliknij tutaj

Procedura zamówienia w ramach programu "DIETA NA TELEFON" kliknij tutaj