Certyfikowany trener Orma System
"Nie trafiłem do kosza podczas całej mojej kariery ponad dziewięć tysięcy razy. Przegrałem niemal trzysta meczów. Dwadzieścia trzy razy to do mnie należało oddanie decydującego rzutu i nie trafiłem. Ponosiłem w życiu porażkę za porażką. I właśnie dlatego odniosłem sukces..."Michael Jordan

Nauka Tenisa Ziemnego

Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki a także doskonalenia gry w tenisa ziemnego. Zajęcia odbywają się w Akademi Tenisowej TCP SPORT w Nowej Iwicznej (dawniej TCPOLAND) kliknij tutaj, z którym nasz trener Michał Kiczko jest związany od 2011 roku.

Jako klub prowadzimy kompleksowe szkolenie tenisowe, na każdym poziomie zaawansowania.

Mamy wyselekcjonowaną kadrę, która prowadzi zajęcia. Organizujemy także cykl turniejów w sezonie w oparciu o międzynarodowy program tenis10 (dla dzieci) a także w kategorii kobiet i mężczyzn. Z roku na rok turnieje w TCP SPORT cieszą się coraz większą popularnością, co nas niezmiernie cieszy. W okresie letnim organizujemy obozy w hotelu Perła Południa w Rytrze. Pierwszy jest obozem stricte młodzieżowym, natomiast drugi i trzeci to obozy rodzinne. Gwarantujemy świetną atmosferę i aktywnie spędzony czas. Patrz zdjęcia 😉

Na miejscu w Nowej Iwicznej posiadamy 2 korty o nawierzchni ceglanej, a także jeden ze sztuczną trawą wysypaną piaskiem. Prawdziwą wizytówką TCP SPORT jest duża ilość dzieci i młodzieży biorąca udział w zajęciach. Dzięki temu mamy możliwość jak najlepszego podzielenia dzieci na grupki ze względu na ich wiek, poziom zaawansowania a także ambicje sportowe. Coraz popularniejsze stają się także treningi dla dorosłych (również w grupach) - co nas niezmiernie cieszy.

Pokazujemy, że tenis to sport dla każdego, na każdą kieszeń i dający niesamowicie dużo satysfakcji. Wielką wagę przykładamy do tego, aby treningi były w pełni profesjonalne, ale też aby odbywały się w bardzo życzliwej, wręcz rodzinnej atmosferze. Nie mamy aspiracji wyczynu tenisowego, ale jak pokazują przykłady naszych podopiecznych, dajemy dobre podstawy, by takim zawodnikiem zostać. Jeśli ktoś zapragnie startować w turniejach amatorskich to jesteśmy bardzo dobrym miejscem by go do takiej rywalizacji przygotować.

Zapraszamy do kontaktu dzwoniąc pod numer tel - 604 - 083 - 342 lub za pośrednictwem:

Formularza kontaktowego

lub poprzez klubową stronę TCP SPORT kliknij tutaj

Cennik TCP SPORT kliknij tutaj